Вибори ректора

15/07/2013

У РЕШ починається передвиборна гонка

Опубликовано в: Москва, Статті — admin @ 14:51

Будівля РЕШРосійська економічна школа починає сьогодні прийом заяв від кандидатів на пост ректора. Сергій Гурієв, який очолював РЕШ, пішов у відставку наприкінці травня і спішно покинув Росію. Чи буде інтрига навколо виборів ректора, який керівник потрібен зараз Російській економічній школі? (ще…)

13/07/2013

Новий ректор Франкового вишу

Опубликовано в: ЛНУ ім.І.Франка, Львів, Новости, Статті — admin @ 5:31

Університет імені І.ФранкаНа посаду очільника ЛНУ ім. I. Франка п’ятеро кандидатів. У списку, крім екс-ректора Івана Вакарчука, є посол, юрист, філософ та економіст (ще…)

10/06/2013

Іван Вакарчук «не здасться без бою»?

Іван ВакарчукЙого прихильники бачать позитив у тому, що ректор не дав і не дасть «прихватизувати» ласі шматки університету, а противники закидають авторитарний стиль управління
(ще…)

31/05/2013

Табачник “загубив” Вакарчука

Дмитро ТабачникОсь уже 10 днів найстарший і найкращий університет України – Львівський національний університет імені Івана Франка – не має керівника.
(ще…)

22/12/2010

Юрій Лисенко: «Я не очікував ані своєї перемоги, ані такого пресингу на кохану людину»

Опубликовано в: ДонНУ, Донецьк, Статті — admin @ 20:41

Юрій ЛисенкоСитуація довкола призначення нового ректора Донецького національного університету старанно заводять у глухий кут і доводять до абсурду. На конференції трудового колективу ВНЗ було обрано тільки одного легітимного претендента — професора Юрія Лисенка. (ще…)

29/06/2010

Замы Табачника уже сбирают мзду за избрание ректоров

Опубликовано в: Статті — admin @ 15:28

ТабачникРектор Винницкого Национального технического университета Борис Мокин заявляет о преждевременном вымогательстве у него “благотворительного взноса” со стороны заместителя министра. (ще…)

Працює на основі WordPress