Вибори ректора

22/12/2010

Юрій Лисенко: «Я не очікував ані своєї перемоги, ані такого пресингу на кохану людину»

Опубликовано в: ДонНУ, Донецьк, Статті — admin @ 20:41

Юрій ЛисенкоСитуація довкола призначення нового ректора Донецького національного університету старанно заводять у глухий кут і доводять до абсурду. На конференції трудового колективу ВНЗ було обрано тільки одного легітимного претендента — професора Юрія Лисенка. (ще…)

15/12/2010

Після програшу кандидата Табачника на донецького ректора наїхали з обшуком

Опубликовано в: ДонНУ, Новости — admin @ 20:34

Юрій ЛисенкоУ квартирі новообраного ректора Донецького національного університету за постановою Ворошиловського райсуду в Донецьку. Його проводять представники відділу по боротьбі з економічними злочинами. (ще…)

13/12/2010

Заступник Табачника нагрубіянив донецьким журналістам

Опубликовано в: ДонНУ, Донецьк, Новости — admin @ 16:01

Євген СулимаПротеже Табачника програв вибори на посаду ректора Донецького національного університету. Заступник міністра обурено відмовився спілкуватися з пресою на цю тему. (ще…)

11/12/2010

У Донецьку відбулись чесні вибори. Ставленик Табачника “пролетів” з ректорством

Опубликовано в: ДонНУ, Донецьк, Новости — admin @ 18:32

Виборе ректора ДонНУВчора протягом шести годин в Донецькому національному університеті (провідному вузі Донбасу) продовжувалися вибори ректора. (ще…)

08/12/2010

Табачник вигнав донецького ректора, бо він заважав Януковичу будувати хмарочос?

Опубликовано в: ДонНУ, Донецьк, Новости — admin @ 15:46

Володимир ШевченкоУ понеділок увечері зняв свою кандидатуру з майбутніх виборів ректора Донецького національного університету академік НАН України Володимир Шевченко.

“Причина того, що я відмовився від боротьби проста: міністерство і місцева влада бачити мене на цій посаді не хочуть”, - сказав сам Шевченко. (ще…)

23/09/2010

Викладачі ДонНУ скаржаться, що замість оголошення виборів ректора вишу його призначили

Опубликовано в: ДонНУ, Донецьк, Новости — admin @ 15:33

Євген Сулима представив нового в.о. ректора ДонНУЄвген Сулима, який прибув до Донецька представив активу університету нового виконуючого обов’язки ректора Петра Єгорова

У Донецькому національному університеті замість оголошення конкурсу на посаду ректора Міністерство освіти та науки України сьогодні призначило нового виконуючого обов’язки керівника ВНЗ. (ще…)

07/08/2010

Звільнення 3 ректорів - “приниження держави”

Іван ВакарчукКолишній міністр освіти Іван Вакарчук назвав звільнення ректорів трьох провідних університетів “приниженням держави”. (ще…)

05/08/2010

Викладачі ДонНУ просять владу на чолі з Януковичем скасувати указ Табачника і повернути їм ректора

Опубликовано в: ДонНУ, Донецьк, Новости — admin @ 14:31

Володимир ШевченкоВикладачі Донецького національного університету просять владу скасувати указ міністра освіти і науки Дмитра Табачника про звільнення ректора Володимира Шевченка. (ще…)

01/07/2010

Табачник пояснив, чому ректор донецького ВНЗ втратив свою посаду

Опубликовано в: ДонНУ, Донецьк, Новости — admin @ 13:46

Голова Міністерства осіти Дмитро Табачник заявив, що контракт із ректором Донецького національного університету Володимиром Шевченком був розірваний винятково через професійні мотиви, повідомляє Сегодня. (ще…)

Працює на основі WordPress