Вибори ректора

09/08/2013

Азаров про втечу екс-ректора Мельника: Це неприпустима поведінка

Опубликовано в: Ірпінь, НУДПС, Новости — admin @ 15:15

Микола АзаровПрем’єр-міністр України Микола Азаров назвав втечу ректора Податкової академії Петра Мельника неприпустимою поведінкою. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. (ще…)

МВС оголосило в розшук екс-ректора Петра Мельника

Опубликовано в: Ірпінь, НУДПС, Новости — admin @ 15:02

Петро Мельник в інвалідному візкуПідозрюваний Петро Мельник, який перебував під домашнім арештом втік, позбавившись електронного браслету. Про це повідомили в УЗГ МВС України “Сигнал тривоги надійшов на пульт контролю за особами, які перебувають під домашнім арештом. Наразі на місці працює слідчо-оперативна група. (ще…)

Місце Мельника в Податковій академії зайняла його заступниця

Опубликовано в: Ірпінь, НУДПС, Новости — admin @ 10:22

Людмила ТарангулВиконання обов’язків ректора Національного університету ДПС України покладено на Людмилу Тарангул, першого проректора, проректора з наукової роботи, завідувача кафедри фінансів, доктора економічних наук, професора, яка працює в навчальному закладі понад 17 років. Про це повідомили у прес-службі Міністерства доходів і зборів. (ще…)

Петру Мельнику таки наділи електронні браслети

Опубликовано в: Ірпінь, НУДПС — admin @ 10:14

Екс-ректору національного податкового університету таки наділи електронні браслети. За їх допомогою стежитимуть за переміщенням арештованого. (ще…)

Напередодні затримання Мельник посварився з Азаровим - Чорновіл

Опубликовано в: Ірпінь, НУДПС — admin @ 10:11

Петро МельникРішення Печерського суду про домашній арешт ректора університету Державної податкової служби свідчить про те, що Петро Мельник попросив про це президента Віктора Януковича. Про це заявив колишній депутат Тарас Чорновіл. (ще…)

31/07/2013

Мельника вирішили доставити в суд силою, оскільки підозрюваний “симулює важке захворювання”

Опубликовано в: Ірпінь, НУДПС, Новости — admin @ 20:36

Петро Мельник у лікарніПечерський райсуд Києва ухвалив застосувати до ректора Національного університету податкової служби Петра Мельника примусовий привід для участі в судовому засіданні 1 серпня. Про це сказала головуюча суддя Марина Пилаєва. (ще…)

Прокуратура заявила, що скандальний ректор Мельник симулює, і закликала суд заарештувати його

Опубликовано в: Ірпінь, НУДПС, Новости — admin @ 19:50

Мельник і ГеращенкоПрокуратура заявила, що скандальний ректор Мельник симулює, і закликала суд заарештувати його
На думку слідчого, стан здоров’я Мельника задовільний. (ще…)

Лікарі готують скандального ректора Мельника до операції на серці

Опубликовано в: Ірпінь, НУДПС, Новости — admin @ 12:40

Петро МельникПідозрюваний в корупції керівник Національного університету податкової служби, колишній депутат Верховної Ради Петро Мельник не прибув на судове засідання з обрання йому запобіжного заходу. Про це журналістів повідомив адвокат підозрюваного Руслан Місюна. (ще…)

28/07/2013

Скандальний ректор податкової погорів на хабарі

Опубликовано в: Ірпінь, НУДПС, Новости — admin @ 18:50

Петро МельникСпівробітники Головного внутрішньої безпеки Міндоходів спільно з Головним управлінням по боротьбі з організованою злочинністю МВС почали розслідування проти “вищого посадовця” Національного університету державної податкової служби, підозрюваного в отриманні 120 тис. гривень хабара. Про це говориться в повідомленні міністерства. (ще…)

Працює на основі WordPress