Вибори ректора

25/12/2016

Проти ректора пензенського вузу порушили справу через продаж дипломних робіт

Опубликовано в: Росія — admin @ 16:48


Стосовно виконуючого обов’язки ректора Пензенського технологічного університету Василя Моїсеєва порушили кримінальну справу за статтею про перевищення службових повноважень. Про це повідомляється на сайті управління Слідчого комітету по Пензенській області. (ще…)

Ректор дагестанського вузу засудив студентів за відео з голим викладачем

Опубликовано в: Росія — admin @ 16:42


Ректор Дагестанського державного медичного університету Сулейман Маммаев прокоментував інцидент з роздягнувшись на заняттях викладачем факультету гістології Камілем Магомедовим. (ще…)

Ректор МПДУ повідомив про відхід зі свого поста

Опубликовано в: Росія — admin @ 16:35


Ректор Московського педагогічного державного університету (МПГУ) академік РАН і РАО Олексій Семенов йде зі своєї посади. Про це він сам повідомив «Інтерфаксу». «Зі мною плановане рішення не обговорювали», - додав ректор. (ще…)

07/05/2016

Ректор РАНГіДС застеріг від повторення економічних помилок 1980-х

Опубликовано в: Росія — admin @ 8:42

Стан російської економіки в даний момент нагадує другу половину 1980-х років. Країні потрібно уникнути повторення економічної політики того часу. Про це заявив ректор Російської академії народного господарства і державної служби при президенті (РАНГіДС) Володимир Мау, передає ТАСС . (ще…)

21/03/2016

ЗМІ дізналися про затримання ректора Далекосхідного федерального університету

Опубликовано в: Росія — admin @ 7:57

Сергій ІванецьРектор Далекосхідного федерального університету (ДВФУ) Сергій Іванець затриманий у Владивостоці. Про це «Интерфаксу» повідомив у понеділок, 21 березня, джерело в правоохоронних структурах регіону.

«Ректор ДВФУ Іванець затриманий», — зазначив співрозмовник. Причину дій правоохоронних органів він не уточнив. (ще…)

04/09/2013

СамДУШС надішле лист в Росзалдор з проханням провести вибори ректора

Опубликовано в: Новости, Росія, Самара — admin @ 19:50

Самарський державний університет шляхів сполученняСамарський державний університет шляхів сполучення, намагається спровокувати засновника нарешті вирішити питання з виборами керівника вузу. (ще…)

Об’єднання двох вузів у Кемеровській області обійдеться в 15 млн. рублів

Опубликовано в: Кемерово, Новости, Росія — admin @ 9:48

Будівля КемДУУ Кемеровській області почалося об’єднання Кемеровського державного університету (КЕМДУ) і Кузбаськї державної педагогічної академії (КУЗДПА, Новокузнецьк). (ще…)

02/09/2013

Міністр спорту РФ Віталій Мутко провів телеконференцію з ректорами спортивних вузів Росії

Опубликовано в: Новости, Росія — admin @ 9:29

Віталій МуткоСьогодні, 2 вересня, в день початку нового навчального року, міністр спорту РФ Віталій Мутко відвідав Російський державний університет фізичної культури, спорту, молоді і туризму (ГЦОЛІФК). В рамках заходу Віталій Мутко провів телеконференцію з ректорами спортивних вузів Росії. (ще…)

Працює на основі WordPress