Вибори ректора

12/08/2013

Табачник обіцяє не пустити “варягів” у Львівський університет

ЛНУ ім.І.ФранкаМіністерство освіти і науки не призначатиме ректора Львівського національного університету імені Івана Франко - його оберуть викладачі і студенти вузу, і тут немає ніякої політики або тиску Києва, запевняє керівниквідомства Дмитро Табачник. (ще…)

09/08/2013

Кількість кандидатів на пост ректора РЕШ перевищить сотню

Опубликовано в: Москва, Новости — admin @ 15:45

Будівля РЕШРосійська економічна школа (РЕШ) вже одержала декілька десятків резюме від кандидатів, що претендують на посаду нового ректора вузу, і чекає, що після закінчення прийому заяв їх буде більше сотні, розповів в в.о. ректора школи Станіслав Анатольєв. (ще…)

Азаров про втечу екс-ректора Мельника: Це неприпустима поведінка

Опубликовано в: Ірпінь, НУДПС, Новости — admin @ 15:15

Микола АзаровПрем’єр-міністр України Микола Азаров назвав втечу ректора Податкової академії Петра Мельника неприпустимою поведінкою. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. (ще…)

Коментарі щодо кандидатів на посаду ректора ЛНУ на форумі Гал-інфо (за 2-9.08.2013)

09.08.13 13:55
Викладачка тежНе соромно таке плести.що не знають,хто такий Бойко!!!
09.08.13 10:59
Викладач у-ту
Бойко єдиний з претендентів на ректора, хто не дасть надалі розвалюватись університету. Він принциповий, вміє наводити порядок і заставить всі служби належно працювати. (ще…)

МВС оголосило в розшук екс-ректора Петра Мельника

Опубликовано в: Ірпінь, НУДПС, Новости — admin @ 15:02

Петро Мельник в інвалідному візкуПідозрюваний Петро Мельник, який перебував під домашнім арештом втік, позбавившись електронного браслету. Про це повідомили в УЗГ МВС України “Сигнал тривоги надійшов на пульт контролю за особами, які перебувають під домашнім арештом. Наразі на місці працює слідчо-оперативна група. (ще…)

Місце Мельника в Податковій академії зайняла його заступниця

Опубликовано в: Ірпінь, НУДПС, Новости — admin @ 10:22

Людмила ТарангулВиконання обов’язків ректора Національного університету ДПС України покладено на Людмилу Тарангул, першого проректора, проректора з наукової роботи, завідувача кафедри фінансів, доктора економічних наук, професора, яка працює в навчальному закладі понад 17 років. Про це повідомили у прес-службі Міністерства доходів і зборів. (ще…)

Петру Мельнику таки наділи електронні браслети

Опубликовано в: Ірпінь, НУДПС — admin @ 10:14

Екс-ректору національного податкового університету таки наділи електронні браслети. За їх допомогою стежитимуть за переміщенням арештованого. (ще…)

Напередодні затримання Мельник посварився з Азаровим - Чорновіл

Опубликовано в: Ірпінь, НУДПС — admin @ 10:11

Петро МельникРішення Печерського суду про домашній арешт ректора університету Державної податкової служби свідчить про те, що Петро Мельник попросив про це президента Віктора Януковича. Про це заявив колишній депутат Тарас Чорновіл. (ще…)

05/08/2013

У МДТУ в Майкопі призначений новий в.о. ректора

Опубликовано в: Майкоп — admin @ 15:45

МДТУЗгідно з наказом міністра науки і освіти, 2 серпня посаду виконувача обов’язків ректора МГТУ посіла Саїда Куїжева. Одержаний статус збережеться за нею до того часу, поки не будуть проведені вибори ректора згідно із встановленим порядком. (ще…)

04/08/2013

Олег Мочалов вступить на посаду ректора ПДСГА після 8 серпня

Опубликовано в: Новости, Самара — admin @ 15:32

Олег МочаловЗа нього проголосували більшість працівників вузу.

Вибори ректора Поволжськой державної соціально-гуманітарної академії пройшли 25 червня в актовому залі корпусу № 1 на вул. М.Горького, 65/67 в рамках конференції науково-педагогічних працівників, представників інших категорій працівників і студентів ПДСГА. (ще…)

Працює на основі WordPress