Вибори ректора

25/12/2016

Ректор Каролінського інституту звільнився через скандал з Маккіаріні

Опубликовано в: Новости — admin @ 16:57


Ректор шведського Каролінського інституту Андерс Хамстен заявив про відхід з поста після скандалу останніх тижнів, пов’язаного з ім’ям інституту і операціями його співробітника, італійського хірурга і професора регенеративної медицини Паоло Маккіаріні. (ще…)

Проти ректора пензенського вузу порушили справу через продаж дипломних робіт

Опубликовано в: Росія — admin @ 16:48


Стосовно виконуючого обов’язки ректора Пензенського технологічного університету Василя Моїсеєва порушили кримінальну справу за статтею про перевищення службових повноважень. Про це повідомляється на сайті управління Слідчого комітету по Пензенській області. (ще…)

Ректор дагестанського вузу засудив студентів за відео з голим викладачем

Опубликовано в: Росія — admin @ 16:42


Ректор Дагестанського державного медичного університету Сулейман Маммаев прокоментував інцидент з роздягнувшись на заняттях викладачем факультету гістології Камілем Магомедовим. (ще…)

Ректор МПДУ повідомив про відхід зі свого поста

Опубликовано в: Росія — admin @ 16:35


Ректор Московського педагогічного державного університету (МПГУ) академік РАН і РАО Олексій Семенов йде зі своєї посади. Про це він сам повідомив «Інтерфаксу». «Зі мною плановане рішення не обговорювали», - додав ректор. (ще…)

Ректор МІФІ визнав православ’я запорукою успіху вузу

Опубликовано в: Москва — admin @ 16:30


Ректор Національного дослідницького ядерного університету (МІФІ) Михайло Стріханов пов’язав успіхи, очолюваного ним вузу, з православ’ям. Про це він заявив «Інтерфакс» . (ще…)

Ректор ГІТІСу нагадав страйкуючим студентам про армію

Опубликовано в: Новости — admin @ 16:07

Ректор Російського інституту театрального мистецтва (ГІТІС) Григорій Заславський назвав протести студентів проти об’єднання двох факультетів вузу неподобством. Про це в п’ятницю, 23 грудня, пише газета «Московський комсомолець». (ще…)

Працює на основі WordPress