Вибори ректора

05/07/2013

Коментарі до новини 5-7-2013

Професор Володимир Мельник візьме участь у виборах ректора Львівського університету ім. І.Франка

05.07.13 23:52
studentkaЯ [***] мріяла, коли ерасмус припишуть до міжнару!!! я три роки тому була рік степендіаткою ерасмус в Іспанії, не хочу нікого розчароввувати, але це міжнародна стипендія, заповнюєш формуляр онлайн, відсилаєш документи і фонд вирішує твою долю! пані Краєвська хороша і приємна жінка, але стипендії ерасмус не мають нічого спільного з Мальським! ну що ж значить єдина гордість міжнару - молода дипломатія, БАГАТО!!! як для ф-ту міжнародних відносин, яким вже стільки років керує такий знатний дипломат =) дуже жаль що Мальський стільки разів хотів налагодити міжнародне співробітництво але не зміг через університетське керівництво, дитячий садок! Вам самим не смішно таке писати! на заняття ходжу, коли вони є, але якщо Ви хоч трохи знаєте, ЯК вчаться студенти на міжнарі, то самі знаєте, які в нас пари! коли вони взагалі є, бо то аудиторії немає, то викладача, то благословення, так і живемо! майбутні дипломати під керівництвом великого дипломата!
05.07.13 23:49
КолезіНавіть не сумніваюся, що модель, яку Бойко запропонує в програмі, стане справжньою несподіванкою для багатьох. Відтепер він перевірятиме журнали відвідувань на всіх факультетах університету, по кожному студенту університету прийматиме рішення щодо видачі талонів, при цьому підписуватиме їх лише особисто, терміни перебування університетських доцентів на посаді-2 роки (є така апробована на юрфаці форма знущання). Крім цього, однозначно і швидко вирішиться проблема з інтернетом в усіх приміщеннях університету, потреба в якому відпаде, бо для чого на це витрачатися, якщо можна всюди поставити такі необхідні у навчальному процесі і дешеві китайські ” глушилки”?
05.07.13 23:39
австріякну-ну, це добре, що Бойко співпрацює з юридичним факультетами іноземних вузів. Але ж така співпраця є практично на всіх факультетах. [***] інші не мають стільки грошей для піару й не вручають золотих значків-відзнак, як то робить юрфак. Але якби іноземні партнери поцікавились корупційною складовою таких нагород, то напевно зі скандалом відмовились би брати її з рук професора-правника. Одні панти за хабарі.
05.07.13 23:33
викладач університетуДуже поважаю І.О.Вакарчука, але його найбільша помилка полягає в тому, що він після повернення з Києва не поміняв команду, причому водночас і на 100%, хоча заявляв про це і міг це зробити… Не можна було також приймати рішення та вчиняти не зовсім зрозумілі дії, які стосувались живих людей, довірившись лише нашіптуванням і забаганкам однієї особи.
Щодо Бойка… Амбіцій-аж через край, шансів-жодних, дуже сумніваюся, що самі юристи одноголосно підтримають кандидатуру свого декана, про це багато з них вже відкрито говорять… Шаную декана філософського факультету В.П.Мельника, він є дуже серйозним адміністратором і вченим, але його рішення кандидувати на посаду ректора рахую помилкою. Велика частина колективу вважала б найкращим варіантом варіантом для зрушень в університеті, коли б В.П. став першим проректором при ректорі Мальському. Був би чудовий тандем! Врешті-решт у більшості університетів саме перший проректор фактично здійснює керівництво закладом ( було таке і в нас, згадаймо О.І. Бобика), функції ректора-більш представницькі і саме тому Мальський найкраще підходить на цю посаду.
05.07.13 23:14
ЮристА для чого Мальському щось пропонувати, юридичний ф-т вже має серйозну співпрацю з Ягелонським і Вроцлавським університетами, і ще реалізовує низку проектів з кількома іншими університетами Польщі. Крім цього є серйозна співпраця з Віденським та Зальцзбурським у-ми з Австріі, Чікагським у-том зі США, трьома у-ми з Німеччини і т. д. Бойко підтримує дружні стосунки з ректорами Вроцлавського у-ту, у-ту в Бялостоку, С. Петербургського у-ту і з більш як півтора десятками деканів юр. ф-тів з багатьох європейських краін.
05.07.13 23:01
КолегаЯ не так давно мав трьохгодинну розмову з Бойком зі зрозумілого питання і хочу зазначити, що він дуже добре орієнтується в механізмах управління університетами у різних краінах. Я думаю, що та модель, яку він запропонує у своій програм, стане справжньою несподіванкою для багатьох. Це дуже сильна кандидатура з серйозними намірами.
05.07.13 22:57
до studenkaНапевно Ви рідко буваєте в університеті і не знаєте, що студенти факультету масово беруть участь і навчаються певний час в закордонних ВНЗ за програмою Еразмус Мундус, яку, до речі, очолює доцент ф-ту Краєвська, проходять практику в МЗС та в представництвах України за кордоном насамперед завдяки сприяння Мальського (і не лише в Польщі). Є на ф-ті ГО ” Молода дипломатія”. В університеті є проректор з питань міжнародного співробітництва та відділ міжнародних зв’язків, які повинні займатися цими питаннями на університетському рівні. Заодно спитайте в університетського керівництва, чому воно жодного разу не відгукнулося на неодноразові пропозиції Мальського щодо встановлення тісних зв’язків між нашим та провідними польськими університетами. А найкраще-ходять на заняття, то не будете задавати дивних питань.
05.07.13 22:54
ВикладачЦей примітивізм розрахований певно на тих, хто не знає ані Мельника, ані Бойка. Бойко спеціально запровадив на ф-ті таку систему іспитів, щоб було складно ” вирішувати”, і раджу зробити спробу “вирішити” з ним питання про чийсь іспит, чи залік. Натомість з Мельником за пляшкою віскі можна “вирішити” багато що, як сам він любить говорити: “…любе”. Також інформую, що саме Мельник розказував на ф-ті про своі звязки з Антоновим, Писарчуком і т. д.
05.07.13 22:46
ГістьЯ всеж таки думаю, що краще Бойка, ректора небуде - спробуйте заперечити - подискутуємо
05.07.13 22:29
ПрофесорПроаналізуймо всі разом: Екс Міністр Вакарчук (саме так усі з великої) повернувся до Львова, до Університету де усі роки тримав в.о ректора і НЕ оголошував конкурсу на вакантну посаду. Хто мав би у той час йому протиставитись? Чи зрозуміли б це працівники і студенти? Минув час, університет Вакарчук з Мамчур ще більше зас… і тепер оголошено конкурс на посаду ректора. Чи тепер правильно буде сидіти в кущах та чекати поки все зовсім упаде ( наука, атестація кадрів, ліцензування, майно)? Мальський - ставленик Партії Регіонів і студенти повинні це знати, Бойко - корупціонер і ставленик грошових мішків ( є інформація що уже створюється структура по фінансуванню кампанії). Треба інформувати громадськість про це і змусити, переконати іх зняти кандидатури. Університету не потрібний ректор який довів його “до ручки”, не потрібний регіонал чи корупціонер. Франковому ВУЗу потрібний ректор В. Мельник який наведе порядок, змінить непрофесійну команду, відродить науку і престиж Львівського університету
05.07.13 22:10
профспілкаСвоїм шансом В.П. Мельник скористається саме зараз і час його настане. Не побоявся він Вакарчука. Він знає собі ціну і не хотів безперспективно себе протиставляти І.О. Вакарчуку, бо п. Іван прийшов з високої посади на посаду ректора, яку екс-міністр “порядно і демократично” тримав виключно для себе. п. Мельник знає собі ціну і він дуже впливовий, і водночас не показний муж - і це його фішка. Скоро все стане на свої місця. А оди п. Вакарчуку - це елемент гри і шоу - тут В.П. як ніхто мастак і йому немає рівних.
05.07.13 21:59
ВикладачМельник учорашній день. Він втратив свій шанс на минулих виборах, побоявшись кандидувати проти Вакарчука. Останнім часом він більше виспівував оди Вакарчукові, ніж займався серйозними речами.
05.07.13 21:55
АналітикПопри спроби розпіарити Мельника викладачами ф. ф-ту, насправді, у цій групі претендентів, він є найслабшою фігурою. Реальна конкуренція буде між Мальським і Бойком. У першого - сильна іміджева складова, а Бойко надзвичайно ефективний управлінець. І на чий бік схиляться терези на сьогодні ще складно сказати.
05.07.13 19:56
studentkaмене от цікавить просте питання, якщо Мальський так дбає про міжнародну співпрацю, чому тільки на юридичному є реальна школа австрійського, німецького і польського права і там студенти хоч бачать тих європейських професорів і з ними працюють, а на міжнарі тільки викладачі час від часу “попадають” під міжнародну співпрацю, звичайно для себе Мальський все нормально напагодив, а чому пан посол так занехаяв свій факультет?! студенти взагалі далекі від навчання, бо навчальним процесом це назвати тяжко… так хто буде налагоджувати міжнародну співпрацю для університету?
05.07.13 18:21
Викладач ЛНУ ім. Івана ФранкаПідтримую позицію своїх колег. Саме Володимир Петрович Мельник - найкраща кандидатура на посаду ректора нашого університету.
05.07.13 15:21
циганСорок років тому Львовом і областю керували вінницькі і хмельницькі (читайте Ломброзо).Отож думайте
05.07.13 10:40
ЯнківДосвід роботи Володимира Петровича на посаді завідувача відділом Львівського обласного комітету Комуністичної партії України, на посаді віце-губернатора буде надзвичайно помічним в умовах сьогоднішньої пострадянської (а можна і без “пост”) України! Кращого кулуарного гравця - ще годі пошукати! І це - чиста правда! І нічого поганого у цьому немає! У посттоталітарному суспільстві повинні керувати аксакали
05.07.13 09:53
КРУцікаво, скільки заробив університет на незаконному використанні університетського гаража для стоянки червоного гламурного автомобільчика, звичайно купленого за чесну зарплату, проректора Мамчур?
05.07.13 09:15
КарфагенДавай звіт про фінансову діяльність попереднього керівництва! Звіт про преміювання - хто, за що, скільки!
05.07.13 00:04
прокурорзанадто адміністративно звихнутий, хоча й непоганий управлінець. Ректором реально йому зарано, але піариться нормально. Цікаво єдине, чи розповідав він друзям-австріякам про факультетську глушилку й незаконне використання детектора брехні. В принципі - їх експлуатація поза межами закону. Є й інші грішки, які з часом повилазять. Всіх дістало оте ноу-хау, коли викладачі з юрфаку за 500 євро займаються додатковим “репетиторством” у своїх же студентів. Маразм та й годі.

Кометарів немає

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї статті. URI повідомлення (трекбек)

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

Працює на основі WordPress