Вибори ректора

06/07/2013

Коментарі до новини 6-07-2013 (частина 3)

Професор Володимир Мельник візьме участь у виборах ректора Львівського університету ім. І.Франка

06.07.13 22:28
АналітикЯ б не був таким категоричним, бо якщо порівнювати іх результативність як деканів, позиціі Бойка будуть сильніші. З іншого боку його політична незаангажованість і особиста незалежність від будь-якого впливу надають йому багато переваг.

06.07.13 22:10
АналітикуТак ніхто ж Бойка не недооцінює. Я й не заперечую, що він багато робить для факультету і молодець, що розвиває співпрацю юрфаку з зарубіжними та вітчизняними партнерами, в цьому і полягають обов’язки хорошого декана. Але чому ж тут так само не згадати, що Мальський ПОСТІЙНО зустрічається з президентами, з тим же Головою Конституційного Трибуналу Польщі, з тим же Головою Представництва ЄС в Україні, мінітрами Польщі та інших країн, організував приїзд на святкування 350-річчя Голови польського Сейму, не кажучи вже про постійні зустрічі практично з усім керівництво нашої держави, губернаторами, ректорами тощо. Година людина зобов’язана добре виконувати роботу на своїй посаді та на свому рівні, а рівень Бойка- декан факультету і не більше. Є суб’єкти він амбіції, але є і об’єктивні реалії. В даному випадку людина хоче, але не може…

06.07.13 21:46
аналітикСмішно недотцінювати людину, яка протягом
Цього року зустрічалась з Головою правового комітету Бундестагу Німеччини, Головою Конституційного Трибуналу Польщі, суддею Європейського Суду з прав людини від Словеніі, Головою Представництва Європейського Союзу в Украіні і ще з багатьма іншими цікавими особистостями. Якщо ви стежете за сайтом університете, то зрозумієте, зо я про Бойка. Я не знаю чи є хтось з деканів, який би сфор ував такий інтерес до факультету.

06.07.13 21:21
Профес(с)оруТаке враження, що ви всім понапихали “жучків”. Та нормальній людині [***] шкідливо стільки всього знати, час свій витрачаєте на дурниці, напевно важко потім готуватися до занять, халявити на лекціях…А щодо І.О.Вакарчука, то його не треба валити, його вже підставило та завалило найближче оточення і почало це робити ще тоді, коли він був в Києві. Підставили своєю бездіяльністю, бо спочатку- для чого щось робити, коли маємо свого міністра, а тепер,-що ми можемо зробити, якщо міністр поганий? Це саме вони про…ли квітневу перевірку, ліцензування, акредитацію, університетську господарку… А Мальський з Мельником порозуміються, за це не хвилюйтесь.

06.07.13 21:04
ФілософовіСимпатиків Мальського зовсім не налякала можливість об’ єднання Мельника з Бойком передусім тому, що воно- неприроднє і цього не підтримують в університеті. Хіба б Мельник пообіцяв Бойкові посаду першого проректора… А взагалі, Володимира Петровича багато колег вважають за мудру людину і думається, що він знає навіщо це робить.

06.07.13 21:02
ЛНУПогоджуюсь.Мельник-інтелігентна особистість.А про Ьойка любий студент-психолог все розкаже.Лиш глянути.як в нього очі бігають.Шкода мужика-все життя прикидатись,це-важко!

06.07.13 20:55
до-яДля того щоб претендувати на посаду ректора, треба мати авторитет в колективі і повагу людей. Їх мають і Вакарчук, і Мальський, і Мельник, але при чому тут Бойко??? І не смішіть нікого навіть припущеннями, що Мельник буде працювати на Бойка, це взагалі-різні ваговій категоріі. Порівняли щось з чим…:)))

06.07.13 20:26
ТабачникМожна подумати Мельник в мене не був! Не смішіть! І не раз! Настільки філософсько-хитрого й розумного як Володимир Петрович, ще пошукати! Коли він працював в обкомі компартії, то більшість теперішніх доцентів, ще в школі шпаргалки писали. Не переживайте! Мельник задумав таку гру, що вам і не снилась. Ніхто, окрім нього самого, не знає його розв”язки. Але в усіх випадках - він у виграші. Але таємниці зраджу вам ближче до жовтня. Тримаймо інтригу!

06.07.13 19:15
філософТак і є, обєднання Бойка і Мельника це був би переможний хід, і саме вони б залишили позаду себе і Мальського, іі Вакарчука. Може якраз у такій складній ситуаціі вони виявлять мудрість і подумаю б про університет.

06.07.13 18:43
яТому, хто називається
Мельник тому і подав документи, бо він професійний стратегічний гравець. І [***] подати документи для нього нічого не вартує, а торгуватись він уже почав. запевняю вас, що ніякої коаліції між Мельником і Мальським станом на сьогодні вже не буде. 100%, що в них той самий електорат і ним скористається Бойко, якщо Мельник дійсно буде реально кандидувати. Але Мельник і Бойко будуть працювати разом на Бойка ректора і в кінцевому випадку у Бойка буде більше 50% голосів, а це вже перемога. В такому випадку міністр з Мальським контракт не підпише, навіть якщо той набере 30 %, бо це буде скандал і делегати такого не пропустять. Студенти-делегати будуть мати золоту акцію.

06.07.13 18:40
ПрофесорМальський був в Табачника мінімум 2 рази. Отримав у нього благословення. Це правда що Мальський приїхавши від Табачника запропонував Мельнику бути у нього першим проректором і не висуватися. Аргумент - ” я іх ставленик, уже все узгоджено. мені ПР доручила валити Вакарчука і тебе завалю якщо будеш висуватися. Мінятиму всіх, така ЦУ на 2015 рік - нестабільність”. Мельник одразу Мальському відповів відмовою - ” допомагай Україні в Польщі і не лий воду на млин регіоналів. Для мене головне розвиток Університету, тому залишу Височанського, Лозинського а про інших ще думаю. Але революції яку хочуть регіонали у нас не буде!”. Такщо, колеги, усі крапки давно поставлені. Університет має вибрати свого, а не підставного. А на Бойка в НИХ стільки компромату що буде виконувати все що скажуть. Тож чи не зрозуміло кого треба обрати? Іване Олександровичу, будьте мудрим і підтримайте В. П. Мельника це буде сприйнято усім колективом і студентами. Треба вміти красиво піти

06.07.13 18:37
філософТак виглядає, що симпатиків Мальського налякала можливість обєднання Бойка та Мельника, а сме вони вдало б доповвалли один другого і наскільки я знаю вони нормально контакт б один зобним.

06.07.13 18:05
ЮристТреба тверезо оцінити хто і що зробив. На сьогодні на юр. ф-ті всі кафедри очолюють д.ю.н., професори, кількість д.ю.н. Зросла з 6 до 22, на 4 к-рах з 9 всі викладачі з науковими ступенями, на інших відсоток 80-90. Студенти кожного року виграють пр зові міся на конкурсах і олімпіада, ф-т перший в університеті успішно пройшов скредитацію. Факультет є партнером ОБСЄ з реформування юридичноі освіти в Украіні і ще багато, багато чого. Тому найкращою кандидатурою на ректора є Бойко.

06.07.13 17:27
Тому, хто називається “я&Ніхто ні з ким об’єднуватися не буде. Не для того Мельник подав документи, щоб об’єднуватися з Бойком. Щодо якихось перемовин Мельника щодо свого ректорства з будь-ким, то це [***] вигадка. Мельник має дуже великий досвід керівництва, авторитет в колективі, але вибори однозначно не виграє, хоча певну кількість голосів набере, відтягнувши їх передусім у Мальського. В такому разі Мальський після перемоги матиме повне моральне право більше не повертатись до пропозицій, про які Володимиру Петровичу відомо. Об’єднання Мальського і Мельника дуже необхідні для подальшої долі університету! Саме таке об’єднання сприйметься і переважною більшістю колективу! Почнуть воювати між собою- виграє хтось третій, тоді з університетом буде повна катастрофа!

06.07.13 16:14
викладач-філософу та юристуФілософу. Ректором із значною перевагою голосів стане Мальський, першим проректором-Мельник. А керівники рівня ректора та першого проректора і повинні бути одного типу. Ми вже на державному рівні мали різнотипних керівників- один в результаті отримав 2% підтримку людей, а інша опинилася в тюрмі. А які в принципі можуть бути різні підходи при керівництві Бойка (чисто теоретично, бо такого не станеться)? Він же буде водночас і ректором, і першим проректором, і деканом всіх факультетів. Та гляньте лише на юрфак, там жоден його заступник не вирішить жодного елементарно го питання в межах своїх посадових обов’язків без благословення декана, про що самі і кажуть.
Юристу. Юристів від часів Союзу і дотепер готували та готують в Україні в Києві, Харкові, Одесі та Львові (напевно несерйозно тут говорити про Авіаційний університет, Кульок імені Поплавського, Комерційну академію, МАУП та інші т.зв. заклади, які “готують” “юристів”. То в чому ж досягнення та успіхи юрфаку, який не посів 4 місце, а скотився на 4 місце? А щодо організації навчального процесу із орієнтацію лише на техніку, то поговоріть зі студентами старших курсів,-більшість з них розівчилась логічно мислити і з проблемами може зліпити до купи кілька слів, бо готуються лише до “спілкування” з комп’ ютером.

06.07.13 15:07
стороннійце все трохи лотерея.Чітких критеріїв вибору Ректора [***] не ІСНУЄ! Ну хіба що задіяти детектор брехні імені Бойка і задати всім претендентам лише суто однакові запитання. І тоді дивитись, хто з них бреше. О це було б шоу!!!Запитати про хабарі, про коханок, про зловживання алкоголем, про відкати, про кількість самостійно написаних наукових праць, кумівство. Треба громадою ці всі питання формулювати!

06.07.13 13:52
ПрофесорКолеги, об’єднання Мельника з Бойко не буде. І з Мальським теж. Ректором буде Мельник а першим проректором Височанський. Вакарчук забере з собою на фізичний факультет або ще далі Мамчур і компанію

06.07.13 13:37
яОб”єднання буде у форматі Бойко і Мельник. Бойко - ректор, Мельник - перший проректор. На минулому тижні Мельник остаточно відійшов від перемовин про ректорство із Мальським і його командою Салиго-Гарасимсько-Присяжного іга. Так що залишилось 4 дні до початку реальної виборчої компанії.

06.07.13 12:59
викладач ЛНУБойко-людина з хворими амбіціями,він ненавидить розумних людей.З універу підуть кращі,як з юрфаку.Показушна та його ніби підприємливість,це -ділок бкзпринципний.На юрфаку всі виявилися слабаками,що обрали такого.Всіх не нагинав,а проковтнули.Тепер люто сичать,усміхаючись,тримають дулі в кишенях.Це було фатальне рішення ВАсиля Тимофійовича-пригріти такого.Жаль,бо не зупиняється і далі пре…

06.07.13 12:42
філософОбєднання Мельника з Мальським нічого недас. Вони керівники одного типу і вуніверситеті мають переважно спільних симпатиків. Обєднання Мельника з Бойком, які є різними за пядходами до управління, може поховати надіі всіх інших претендентів. Складніше, якщо Мельник є технічним кандидатом у Мальського, тоді його обєднання з Бойком є неможливим.

06.07.13 12:11
ЮристА тих, хто пророкує Бойку 30 голосів, розчарую, він набере більше 40 відсотків. Я його знаю протягом багатьох років, тільки йому під силу повернути університет до пятірки найкращих в Украіні. Університет буде функціонувати як цілісна освітня і науковаустанова.

06.07.13 12:02
ЮристДивно, як можна прагнути спохаблювати цілком нормальні речі. На юр. ф-ті діє система електронного обліку поточноі успішності, яка використовується на сьогодні у багатьох ун-тах Польщі. Це є одним з елементів організаціі навчального процесу, який на ф-ті досить добре організований і на відміну від багатьох інших ф-тяв на юридичному ф-ті студенти досить серйозно навчаються, і є одними з кращих в Украіні. З доцентами,, які не мають вченого звання доцента трудовий договір дійсно укладаєтся на 3 роки і це цілком нормально, треба працювати, щоб отримати відповідне вчене звання. Ці, та багато інших впорядкованих складових навч. процесу і орг. науки дають можливість ф-ту перебувати на 4 позиціі у рейтингу, на т ість університет перебуває на 14.

06.07.13 02:12
викладачОбов’язково на початку вересня ВСІ кандидати [***] зобов’язані спільно організувати зустрічі з колективами підрозділів, обов’язково повинні між собою домовитись щодо однакового за чисельністю представництва насамперед в лічильній комісії під час проведення виборів, ввівши до її складу свої кандидатури, спільно визначитися зі складом президії ( по одному представнику від кожного кандидата+ головуючий перший проректор В.С.Височанський). До участі в Конференції слід залучити якомога більшу кількість делегатів, бо ректора вибираємо вперше майже за чверть століття.

06.07.13 00:47
Небайдужим студентамМолодці, займаєтесь “достойною” справою! Давайте для початку визначимо політичні та партійні симпатії претендентів (але тут відразу ж виникає проблема,-підтримка в 2004 році Ющенка -це зараз позитив чи негатив, враховуючи наслідки його керівництва?), ну а потім напевно треба перевірити і всіх родичів до п’ятого коліна, це ж для вас так важливо! “Небайдужі”, та подивіться хоча б на пса, - він, коли не має що робити, то напевно знаєте, чим займається…А за Вакарчука ви вже недавно виходило, було вас дуже багато, навіть трохи більше десяти…

06.07.13 00:15
До- до викладач університетуНа жаль, виявляється, що не одна лише Мамчур з так зв.”ближнього кола” цим займається…

06.07.13 00:12
викладач - Небайдужим СтудентамЛюди, та лишіть вже у спокої студентів, не втягуйте їх у свої брудні ігри! Треба було за більш ніж 20 років створити студентам нормальні умови для навчання та людські умови проживання в гуртожитках. А зараз використовувати студентів для своїх цілей та ще й під час канікул- низько і підло!

06.07.13 00:10
До викладач університетуА чому ви не вказуєте прізвища “однієї особи яка постійно нашіптує Вакарчуку і мутить воду”? Народ, Пишіть і Говоріть відкрито - це проректор Мамчур, яка всіх дістала

06.07.13 00:05
До studentkaА хіба хтось Вам казав що Мальський має відношення до Еразмус? Малося на увазі, що студенти факультету МВ мають всі можливості щодо міжнародної співпраці. В свій час на факультеті проводилась чудова практика, під час якої велика група студентів відвідувала протягом майже місяця дипломатичні представництва України в 4-5 європейських країнах, зустрічалася з послами, була в міжнародних організаціях. Саме тодішній декан Мальський і зініціював проведення впродовж багатьох років такої практики. Повернеться в університет- відновить, і не лише це.

05.07.13 23:58
Небайдужим СтудентамМальський ставленик Ригів (ПРррррр)! Всі на флешмоб! Збір в понеділок біля головного корпусу о 13. ПеРдуни не пройдуть! Студенти проти Ригів і іх ставленика Мальського. Ми за Вакарчука!

05.07.13 23:54
До колегиТа наміри в Бойка може й серйозні, але хто ж його підтримає? Ну набере свої 30 голосів (не відсотків)…

Кометарів немає

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї статті. URI повідомлення (трекбек)

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

Працює на основі WordPress