Вибори ректора

07/07/2013

Коментарі до новини 7-7-2013 (частина 4)

Професор Володимир Мельник візьме участь у виборах ректора Львівського університету ім. І.Франка

 

07.07.13 19:22
із galinfo25 квітня 2013 року в Актовій залі Університету відбулося засідання конференції трудового колективу за участю близько 235 делегатів. Розпочали роботу конференції із обрання президії, складу мандатної, лічильної комісій і секретаріату. Декан факультету іноземних мов Володимир Сулим, який головував під час конференції, ознайомив присутніх ізпорядом денним і запросив до виступу Ректора Університету. Професор Іван Вакарчук представив звіт за період з червня 2012 року до квітня 2013 року. Про це повідомив прес-центр університету.
«Університет постійно намагається відстоювати свої позиції як на ринку освітніх послуг, так і на ринку праці активно співпрацюючи з підприємствами, установами й організаціями. Завдяки високим рейтингам Університету, системним заходам, спрямованим на підвищення якості навчання, за минулі роки середній конкурс до Університету залишається стабільно високим», - розпочав свій виступ Ректор Університету.
Іван Олександрович розповів про інституційне зростання (17 факультетів, 3 коледжі, 134 кафедри. Відбулися зміни в структурі навчальних підрозділів Університету: об’єднано Інститут післядипломної освіти та факультет до університетської підготовки у підрозділ Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки), якісне збільшення професорсько-викладацького складу Університету, зокрема станом на 2012-2013 навчальний рік навчальний процес забезпечують 1973 науково-педагогічні працівники, у тому числі 243 професори, доктори наук та 1003 доценти, кандидати наук.
За словами Ректора, з позаминулого року в Університеті розпочато видачу студентам додатку до диплома міжнародного зразка Diploma Supplement. У 2012 році понад 500 випускників виявили бажання й отримали такі додатки.
З метою підвищення якості навчального процесу, формування належного ставлення до академічної культури оцінювання і самооцінювання як органічної складової навчального процесу в Університеті регулярно проводиться моніторинг якості викладання, навчально-методичного забезпечення викладання, культури обслуговування у Науковій і факультетській бібліотеках.
Про досягнення Університету в науковій і виховнійроботі, зокрема про лідерські позиції в українських і міжнародних рейтингах, про успіхи студентів і науково-педагогічних працівників, їхню участьу різноманітних програмах обміну, наукових конкурсах, олімпіадах, про виступи мистецьких колективів в Україні та за кордоном, проведення культурних заходів та акцій йшлося у звіті Ректора. Окрему увагу Іван Олександрович звернув на міжнародну діяльність Університету, мобільність викладачів і студентів та їхню участь у міжнародних освітніх проектах і програмах.
Іван Вакарчук ознайомив делегатів конференції з результатами профорієнтаційної роботи, відзначивши активізацію докладених зусиль і досвід успішної співпраці зі загальноосвітніми закладами, з якими Університет має підписані угоди, Львівською обласною МАН, Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти.
«Видавнича діяльність нашого Університету з кожним роком поліпшується, про щосвідчать вагомі результати в книгодрукуванні. У 2012 році наші учені видали 27 підручників, 152 навчальні посібники, 63 монографії», - йшлося у доповіді Ректора. За словами Івана Олександровича, значну увагу в Університеті приділяють покращанню умов навчання та побуту для осіб із особливими потребами.
«Звіт ілюструє роботу майже 40-тисячної спільноти нашого Університету, яку здійснюємо відкрито, прозоро та публічно», - додав на завершення свого виступу Ректор і подякував студентам, аспірантам, викладачам і працівникам, побажав напередодні Великодніх свят добра, щастя й Божого благословення.
Свої міркування щодо звіту Ректора висловили декан історичного факультету, професор Роман Шуст, директор Педагогічного коледжу, доцент Зоряна Ленів, декан факультету електроніки, професор Ігор Половинко, декан механіко-математичного факультету, професор Михайло Зарічний.
Делегати конференції одноголосно ухвалили звіт Ректора.
Чи матимуть моральне право, після одноголосного!!! схвалення звіту Ректора, ці ж делегати голосувати проти проф. І.Вакарчука у жовтні? Що таке має статися? Що він зробив злого за ці півроку? Логічно, чи ні?

07.07.13 18:54
ДелегатуКоропції нема ні не ф-ті міжнародних відносин, ні на юридичному. Щоб не писати дурню,- відкрийте словник і прочитайте, що ж таке “корупція”. Але і на одному й на другому факультеті є хабарники, прізвища яких відомі як викладачам, так і студентам не лише цих факультетів (мають загальноуніверситетську “славу”), однозначно їх треба гнати з університету!

07.07.13 18:41
ВикладачНічого не міняється в передвиборчий період що в країні, що в університеті. Аутсайдера перегонів підносять до небес, безперечного лідера обов’язково треба об…ти… Але що б тут не писалось,- результат прогнозований.

07.07.13 13:57
психіатру потрібен психіатрпацієнт якого ви розшукуєте був виявлений на сайті галінфо 07.07.2013 о 12:30 коментував статтю про професор Володимира Мельника.
і на закінчення нас мінімум двоє - тобто ви “здоровий” і я цілком при свідомості.

07.07.13 12:30
психіатрМи розшукуємо пацієнта, параноїка з шизоїдальним роздвоєнням (а тут - і більше) психіки. Враження - всі коментарі пише ОДНА особа! І її думка - питання часу.

07.07.13 12:00
універОдин з тих,про кого говорите,полюбляв у себе в кабінеті писати на листочку суми в у.о.Обережний ніби.Але,що знають двоє-знають усі.

07.07.13 10:38
делегатХто хоче аргументовно заявити, що ф-т міжнародних відносин менш корупційний, ніж юридичний ф-т? Це брехня! І там, і там корупція процвітає. Але хто може заявити, що вирішував питання особисто з Бойком, ну, а з Мальським вирішували багато хто і про це немало тут сказано. Про Вакарчука не говоримо - він не конкурент всім трьом - він не набере і 30%, і в нього один варіант визначати на користь кого знімати свою кандидатуру. А всі троє кандидатів на вибори реально не підуть, бо шанси зменшується в такому форматі. Хтось з кимось створить коаліцію і це буде перемога. Ні Мальський, ні Бойко без Мельника ніхто і звуть їх ніяк, і позиція Мельника буде вирішальною у цій гонці. На кого аксакал перстом вкаже, той і нестиме булаву.

07.07.13 10:30
ЛНУЦе точно!!!

07.07.13 10:07
ЮристуА чому б Бойкові не поводити себе спокійно? Він людина розумна, цього ж ніхто не заперечує, тому чудово усвідомлює, що при наявності таких конкурентів як Вакарчук, Мальський та Мельник шансів на виборах в нього нема жодних.

07.07.13 09:26
ЮристВласне у Бойка комплексу “збитого льотчика” і немає. Він себе поводить спокійно і впевнено, і запасних аеродромів не шукає.

07.07.13 07:31
ПрофесоруЯк що ти професор, то маєш ще кілька днів, щоб самому подати на конкурс. Очевидно матимеш найкращі шанси, тому що святішого від тебе, не представника когось, а [***] пердуна, нема, бо всім іншим ти ярлики вже навісив. Тішусь за тебе, що нарешті навіть до тебе дійшло, що писати більше нема сенсу, деколи ж варто і помовчати,- так і за розумного зійдеш. Тим більше, що ти обіцяв виступити на Конференції. До зустрічі в Актовій залі!

07.07.13 01:41
ПрофесорСлухайте, наймані тролі, головне правда. А вона вас бісить. Треба знати усім - Мальський представник ПеРдунів. Партії Регіонів. А ви починаєте слюні втирати- Мальський коньяку не п’є (тільки у відпустці), сала не їсть, жінок не любить. Дайте спокій. Звичайний чоловік. Бажаю йому успіхів в Польщі а не як представнику Табачника в нашому університеті, от і все. А більше, бачу, писати немає сенсу, погоджуюсь з Викладачем, все буде відомо незабаром.

07.07.13 01:29
ПрофесоруДо речі, а чому ти в робочий час їздиш за Мальським по Києву? А якщо серйозніше, то навчись, “професоре”, хоч так висловлювати свої “розумні” думки, щоб вони хоч трішки трималися купи, бо відразу ж видно, що й докторську ти бачив лише у вигляді ковбаси.

07.07.13 01:20
ПрофесоруОт це буде правильно, візьме і скажи. Саме такі як ти і говорять, позаочі звичайно. А от що п’є коньяк з ким треба, то це- брехня, з тобою ж йому навіщо було пити, ти йому для чого здався? А якщо й випив, то він у Львові перебував у відпустці, а ти для чого це робив у робочий час? Невже не знаєш Правил внутрішнього розпорядку і санкцій, які на тебе очікують за пияцтво під час роботи? Ще один праведник знайшовся! Обс….є когось, а сам от що витворяє!

07.07.13 01:00
ПрофесорЯ сказав правду. А Мальський з ким хоче, а особливо з ким треба коньяк п’є. Особливо останнім часом в Києві і Львові. А слово на конференціі я візьму і скажу більше ніж тут

07.07.13 00:45
Викладач ун-туВсі ці коментарі-дурні балачки. Пройде 10 липня, хтось напевно зніметься з перегонів, а після відпусток, на початку вересня, побачите реакцію працівників університету щодо кандидатів, хоча вона вже досить чітко вимальовується і зараз. Відбудеться Конференція, люди мовчати в даному разі не будуть, багато що цікавого по чуємо, а найдостойніший з кандидатів переможе з переважною більшістю голосів.

07.07.13 00:34
АналітикуВідчувається добре знання юридичної казуїстики… Ще раз можу повторити, що ректора вибиратиме виключно колектив університету без втручання ззовні, а тому у Бойка з його комплексом “збитого льотчика” нема навіть теоретичних шансів перемогти. Його занадто добре знають в університеті і дуже добре знають про його керівництво на юрфаці.

07.07.13 00:26
Викладачу факультету МВРозжене вас, хлопці, розжене. Саме за час відсутності Мальського ви вже зовсім обнагліли і втратили всяку совість. А щодо Бойка, то це ще той олімпієць, для якого головне не перемога, а участь. Він вже не раз кудись обирався, але чомусь завжди програвав.

07.07.13 00:17
Викладач факультету МВЯкраз, Мальський напевно не той претендент, що розжене хабарників, за його деканства ім було цілком комфортно, хоча вирішення багатьох питань зосереджувалась на ньому.

07.07.13 00:09
АналітикВи [***] уважніше зверніть увагу на самі висловлювання Мальського, прцедурно, можливо, що і все правильно, хоча, щодо зустрічі з Табачником, то всеж таки ні, але змістовно це подається як підтримка Першоі особи саме на посаду ректора.

07.07.13 00:08
Викладачу факультету МВПо-перше, йшлося про півтори сотні, читай уважно. По-друге, розумні студенти, які справді вчилися, успішно працюють. По-третє, я розумію твоє несприйняття Мальського, бо перше, що він зобов’язаний зробити, то вигнати з роботи найбільш одіозних університетських хабарників, імена яких відомі і почне, напевно, з факультету МВ. Так що, викладачу факультету МВ, хвилюйся й надалі, напевно є чого…

06.07.13 23:59
АналітикуА як Мальський міг не погоджувати це питання з першою особою? Але погоджував не своє ректорство, а можливість взяти участь у виборах. Посла призначає на посаду і звільняє з посади лише перша особа. Так само свого часу він погоджував свій перехід в МЗС з ректором І.О.Вакарчуком. Саме до І.О. він прийшов щодо питання своєї участі у майбутніх виборах, вчинив порядно, не тихцем і не за спиною, як дехто. А ректора обиратиме виключно університетський колектив. А образи ваші якісь однобокі, вас теж у такому разі можна дорікнути, що працюєте при діючий владі, а не пішли в підпілля:)

06.07.13 23:32
Викладач факультету МВМожливо, що з півсотні і працює в системі МЗС, а всі інші випускники з 15 випусків працюють не за спеціальністю, або переучують я на юристів.

06.07.13 23:26
АналітикАле так і є те, що Мальський озвучив, що погодив своє ректор тво, як він говорить, з Першою особою, так це не найкраща для нього рекомендація. Львівський університет повинен сам обирати собі ректора, а не очікувати ставленика від адміністраціі. Це завідомо прграшна ситуація. В університеті не обируть ректором того, хто вже був прислужником і пообіцяв виконувати таке завдання і надалі.

06.07.13 23:07
Профес(с)сору-доповненняЯкщо ти професор, то будеш делегатом Конференції. От візьми слово і розкажи всім, який же той Мальський гад!

06.07.13 23:03
Профес(с)соруТак Мальський коньяк не п’є взагалі, а кажеш що знаєш про що говориш…

06.07.13 23:00
АналітикуНе створив, не створив… Але в системі МЗС вже зараз працює приблизно півтори сотні його випускників, а двоє з них очолюють найголовніші департаменти. Мальський напевно багато що зрозумів під час роботи в дипломатіі. А от чи розуміє Бойко, що безлад в країні відбувається передусім завдяки бездарності, безпринципності та непрофесійності юристів, яких готують в т. ч. і під його керівництвом?Хамство, зарозумілість, вседозволеність, брехливість, зверхність,-всього цього вони десь і в когось навчилися…

06.07.13 22:54
ПрофесорТе про що я написав розповідає сам М.Мальський на каві з коньяком. І до речі, не в дуже вузькому колі. Так що знаю про що говорю

06.07.13 22:47
АналітикМальський не створив справжньоі школи для дипломатичноі служби. На правді це зібрані у структурі факультету географи, історики і економісти. Можливо тепер, після дипломатичноі служби він зрозумів, яким має бути факультет міжнародних відносин. Так, що сам час очолити факультет.

06.07.13 22:36
АналітикуМальський створював факультет з нуля, а Бойко прийшов на все готове, так ще й кадри вищої кваліфікації від його методів керівництва пішли в інші заклади.

Кометарів немає

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї статті. URI повідомлення (трекбек)

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

Працює на основі WordPress