Вибори ректора

11/07/2013

Вибори ректора НІ ТПУ пройдуть 29 грудня 2013 року

Опубликовано в: Новости, Томськ — admin @ 15:21

Петро ЧубикВибори ректора Національного дослідницького Томського політехнічного університету призначені на 29 грудня 2013 року у зв’язку із закінченням терміну повноважень діючого ректора Петра Чубика, повідомив напередодні сам Петро Чубик журналістам томських ЗМІ.

«У Томському політехнічному університеті оголошені вибори ректора. 29 грудня закінчуються мої повноваження. Я йти не збираюся, але це абсолютно не означає, що все, я продовжують там працювати «на автоматі». Але «пахати» я обіцяю, і сьогодні публічно заявляю про це», — сказав Петро Чубік.

З його слів, конкурсна документація передбачає, що ректор призначається міністерською комісією за підсумками міжнародного відкритого конкурсу. За словами Петра Чубика, включення НІ ТПУ в топ-15 російських вузів, що отримали право на субсидії для входження в світові рейтинги, може скоректувати цю процедуру.

«Процедура вже запущена, є положення, затверджене Вченою радою, комісія, голова комісії, призначені терміни висунення і їх розгляду. Я сьогодні не можу вам з упевненістю сказати, що все проходитиме по цьому, вже запущеному, сценарію. Можливо, у зв’язку з результатами конкурсу все буде якось по-іншому, через призначення, — я поки що не знаю», — сказав Петро Чубик.

З його слів, стандартна процедура виборів ректора передбачає як висунення кандидатур окремими колективами, так і самовисунення. На пост ректора можуть претендувати не тільки працівники НІ ТПУ — це можуть бути представники інших вузів і інших міст.

Ректор НІ ТДУ Георгій Майер, у свою чергу, припустив, що претендентів з класичного університету на посаду ректора політехнічного не буде, оскільки вони пройдуть через місяць після виборів ректора ТДУ. Вибори ректора НІ ТДУ призначені на листопад 2013 року.

Як повідомляє офіційний сайт Томського політехнічного університету, ректор вузу обирається таємним голосуванням на альтернативній основі конференцією науково-педагогічних працівників, співробітників і студентів терміном на п’ять років. Минулі вибори відбулися 17 грудня 2008 року у зв’язку із закінченням терміну повноважень ректора вузу Юрія Похолкова. Петро Чубик став переможцем, набравши понад 90% голосів.

Джерело:
http://www.70rus.org/more.php?UID=28035

Кометарів немає

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї статті. URI повідомлення (трекбек)

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

Працює на основі WordPress