Об’єднання двох вузів у Кемеровській області обійдеться в 15 млн. рублів

Будівля КемДУУ Кемеровській області почалося об’єднання Кемеровського державного університету (КЕМДУ) і Кузбаськї державної педагогічної академії (КУЗДПА, Новокузнецьк).

Як повідомив на прес-конференції ректор КЕМДУ Володимир Волчек, після реорганізації КУЗДПА, визнана в ході моніторингу Мінобрнауки Росії неефективним вузом, увійде до складу кемеровського держуніверситету і працюватиме під егідою вже існуючого в Новокузнецьку інституту-філіалу КЕМДУ.

“Ні студенти, ні викладачі не повинні відчути якихось змін. Можливо, якісь зміни можуть торкнутися керівного складу КУЗДПА і нашого філіалу, але про це говорити передчасно. Зараз тільки йде оцінка того, що має відбутися зробити в рамках реорганізації”, – відзначив В.Волчек.

За його словами, найближчим часом в Міносвітнауки повинно бути вирішене питання про виділення необхідних для злиття вузів грошей. “Поки що на ці цілі не дали ні копійки. Ми хочемо просити 15 млн. рублів. А там вже як вийде”, – уточнив В.Волчек.

Ректор КЕМДУ вважає, що об’єднання з КУЗДПА ніяких явних позитивних моментів для кемеровського вузу не несе. Проте, дякуючи йому, вдасться вирішити низкуд негативних моментів, які були виявлені в ході міністерського моніторингу.

“Наприклад, зараз на кожного студента КУЗДПА припадає 8,7 кв м навчальних і лабораторних площ при передбачених 11 кв м, а після об’єднання з КЕМДУ і отриманнями статусу філіалу норматив знизиться до 5 кв м. Таким чином, він буде виконаний автоматично”, – підкреслив В.Волчек.

Comments are closed.