Вибори ректора

04/09/2013

СамДУШС надішле лист в Росзалдор з проханням провести вибори ректора

Опубликовано в: Новости, Росія, Самара — admin @ 19:50

Самарський державний університет шляхів сполученняСамарський державний університет шляхів сполучення, намагається спровокувати засновника нарешті вирішити питання з виборами керівника вузу.

28 серпня в ході засідання вченої ради було вирішено направити у Федеральне агентство залізничного транспорту листа з проханням вирішити проведення виборів ректора і призначити їх дату.

В очікуванні призначення керівника Самарський державний університет шляхів сполучення знаходиться вже майже протягом 9 місяців.

Повноваження колишнього ректора вузу, який пропрацював на цій посаді два терміни, закінчилися наприкінці минулого року. Олександр Ковтунов розраховував і на третій термін, але федеральна атестаційна комісія не погодила його кандидатуру.

Вибори, які заплановані на 28 листопада і несподівано перетворилися на безальтернативні, були скасовані. З того часу в статусі виконуючого обов’язки вузом керує єдиний суперник Ковтунова - проректор з наукової роботи Іван Андрончев.

Наприкінці липня у вузі обговорювалося питання проведення 7 серпня позачергового засідання вченої ради, на якій планувалося призначити дату виборів ректора. Проте цього так і не відбулося.

Засідання вченої ради відбулося пізніше - 28 серпня, тоді було вирішено направити засновнику СамДУШС - Федеральному агентству залізничного транспорту - листа з проханням вирішити і призначити дату проведення виборів ректора.

Тим часом, згідно із статутом вузу, дату виборів і процедуру їх проведення встановлює сама вчена рада. Після чого вже надсилає відповідний лист засновнику для узгодження (а не навпаки, як вийшло).

Іван Андрончев на прохання прокоментувати рішення про скерування засновнику листа вищезгаданого змісту відповів: “Без коментарів”.

Тим часом, за інформацією джерел видання, наступного дня після рішення про скерування листа в.о. ректора САМГУПС Іван Андрончев відправився у відрядження до Москви.

Кометарів немає

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї статті. URI повідомлення (трекбек)

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

Працює на основі WordPress