Вибори ректора

15/11/2014

Зі співачок - у викладачі

Опубликовано в: Новости — admin @ 22:31
Ксенія Новікова тепер не тільки співає, але і викладає режисуру. Ксенія Новікова тепер не тільки співає, але і викладає режисуру.

Солістка групи «Блестящие» Ксенія Новікова повідомила, що стала викладачем Московського гуманітарного університету.

Ще влітку співачка анонсувала зміну своєї діяльності, розповівши на своїй сторінці в Інтернеті, що вирішила податися у викладачі. Там же Ксенія Новікова рекламувала свій вуз, відзначаючи, що приймальна комісія ще працює і всі охочі стати студентами університету можуть подати документи.
Між тим навчальний рік вже розпочався. І ось Ксенія дебютувала в цьому вузі як педагога. Вона серйозно підійшла до своїх обов’язків і готувалася до лекції весь тиждень. Співачка хвилювалася, але в підсумку залишилася дуже задоволена.
- Сьогодні провела першу лекцію в Московському гуманітарному університеті з режисури концертних програм, - поділилася Ксенія з шанувальниками. - Студенти порадували.
Треба сказати, дивно було спершу опинитися по інший бік барикади! Але коли розумієш, що тебе слухають, та ще уважно, та ще питання по темі задають - стає шалено цікаво. Розумієш - не дарма весь тиждень готувалася. Початок покладено! Ура, друзі!
Для свого педагогічного дебюту Новікова постаралася виглядати суворіше - вона одягла білу блузку з рюшами і чорні брюки, а також прибрала волосся в скромний пучок. Як годиться, Ксенія Андріївна (а так тепер її будуть називати студенти) завела журнал викладача.
Жарти жартами, а Ксенії дійсно є чому навчити своїх студентів. Вона багато років у шоу-бізнесі і досі продовжує співати в групі «Блестящие». Крім того, Новікова закінчила не тільки Державний музичний коледж естрадного та джазового мистецтва, але і режисерський факультет Московського державного університету культури і мистецтв. Буде Ксенія поєднувати музичну кар’єру і викладання у вузі або остаточно піде в педагогіку, поки невідомо.

Кометарів немає

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї статті. URI повідомлення (трекбек)

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

Працює на основі WordPress