Вибори ректора

21/03/2016

ЗМІ дізналися про затримання ректора Далекосхідного федерального університету

Опубликовано в: Росія — admin @ 7:57

Сергій ІванецьРектор Далекосхідного федерального університету (ДВФУ) Сергій Іванець затриманий у Владивостоці. Про це «Интерфаксу» повідомив у понеділок, 21 березня, джерело в правоохоронних структурах регіону.

«Ректор ДВФУ Іванець затриманий», — зазначив співрозмовник. Причину дій правоохоронних органів він не уточнив.

Іванець був призначений ректором ДВФУ у липні 2012 року. До цього він обіймав посаду заступника міністра освіти і науки Росії.

ДСФУ був сформований у 2010-2011 роках в результаті об’єднання чотирьох провідних вузів Далекого Сходу — Далекосхідного державного університету (ДСДУ), Далекосхідного державного технічного університету (ДСДТУ), Тихоокеанського державного економічного університету (ТДЕУ) і Уссурійського державного педагогічного інституту (УДПІ).

2-9 вересня 2012 року новий кампус ДВФУ на острові Російською став місцем проведення саміту Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС).

Згодом стало відомо, що кектору Далекосхідного федерального університету (ДСФУ) Сергію Іванцов пред’явлено звинувачення у зловживаннях. Про це повідомили в понеділок, 21 березня, в Слідчому комітеті.

Справу, за якою проходить Іванець, порушено за частиною 3 статті 33, частини 3 статті 285 КК РФ («Організація зловживання посадовими повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки»). Матеріали для цього надало регіональне управління ФСБ.

На думку слідства, в серпні-вересні 2015 року Іванець дав вказівку двом проректорам ДСФУ (Віктору Атаманюку і Олексію Цхе) виготовити та підписати акти прийому-здачі робіт за одним із етапів виконання контракту на створення інформаційно-технічної системи університету, укладеного в 2011 році на суму 647 мільйонів рублів. Роботи цього етапу повинні були бути виконані ще в 2013 році, однак за фактом цього не сталося.

У вересні 2015 року Іванець віддав розпорядження головному бухгалтеру університету оплатити роботи відповідно до сфальсифікованих актів, в результаті чого на рахунок компанії-виконавця контракту (ТОВ «Сучасний університет») було переведено понад 20 мільйонів рублів.

Сергій Іванець закінчив МІФІ, за освітою математик. З 1996 по 2006 рік з невеликою перервою (в 1999-2001годах працював у Російському авіаційно-космічному агентстві) служив в МЗС — другим секретарем посольства в Канаді (займався питаннями науково-технічного співробітництва) і першим секретарем посольства в Аргентині. З 2007 року перейшов в Міносвіти, де з 2010 року обіймав посаду заступника міністра. У липні 2012 року призначений ректором ДСФУ.

Источник видео smartag.tv

Кометарів немає

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї статті. URI повідомлення (трекбек)

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

Працює на основі WordPress