Вибори ректора

16/02/2016

В РДГУ проголосували за нового ректора

Опубликовано в: Новости — admin @ 18:27

 Новим ректором Російського державного гуманітарного університету (РДГУ) може стати завідуч кафедри соціальної філософії Євген Івахненко. Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на дані голосування 47 членів вченої ради вузу.

Кандидатуру Івахненка тепер направлять в Міносвіти для затвердження.

Друге місце з відривом у три голоси від лідера зайняли колишній сенатор Андрій Хазін і директор інституту філології та історії РДГУ Павло Шкаренков. Всього у виборах ректора брали участь шість осіб.

8 лютого Міносвіти рекомендувало провести вибори нового ректора РДГУ шляхом таємного голосування після того, як у відомство зі скаргою на тиск з боку одного з кандидатів звернулися члени вченої ради університету. Про якого саме претендента йшла мова, не уточнювалося.

Перед цим провести відкриті вибори ректора письмово зажадала від вченої ради група викладачів вузу. Нинішній ректор РДГУ Юхим Пивовар займає цю посаду з 2006 року. Він не зміг взяти участь у виборах через вікові обмеження.

За даними сайту університету, доктор філософських наук, професор Євген Івахненко є автором понад 120 робіт, пише vtsolutionsnz.com. Займається дослідженнями в сфері соціальної епістемології, системної теорії комунікації, філософії науки, філософії освіти.

У 1979-му Івахненко закінчив Камишинське вище інженерне військове училище, а через дев’ять років — філософський факультет Київського державного університету. Докторську дисертацію захистив у 2000-му за темою: «Основні конфронтації російських релігійно-філософських та політичних течій XI-XX століть»

Кометарів немає

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї статті. URI повідомлення (трекбек)

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

Працює на основі WordPress