Вибори ректора

25/12/2016

Ректор ГІТІСу нагадав страйкуючим студентам про армію

Опубликовано в: Новости — admin @ 16:07

Ректор Російського інституту театрального мистецтва (ГІТІС) Григорій Заславський назвав протести студентів проти об’єднання двох факультетів вузу неподобством. Про це в п’ятницю, 23 грудня, пише газета «Московський комсомолець».

«Вони не розуміють, що за цим піде. Три рази не прийшли на залік, значить, будемо відраховувати. Значить, хлопчики підуть в армію, дівчаткам доведеться заново вступати », - зазначив Заславський.

За його словами, студентськими протестами керують сторонні люди. Ректор додав, що всі аргументи проти його ініціативи викликають подив.

22 грудня в Міністерстві культури Росії підтримали рішення Заславського об’єднати театрознавчий і продюсерський факультети вузу. Раніше в той же день понад сто студентів, випускників і педагогів ГІТІСу написали міністру культури Володимиру Мединському, а також голові Спілки театральних діячів Росії Олександру Калягіну і Заславському відкритого листа, в якому розкритикували ініціативу ректора. В знак протесту студенти театрознавчого факультету відмовилися відвідувати заняття.

Автори звернення заявили, що «злиття двох різноспрямованих факультетів - рішення категорично нерозумне», а на вченій раді, де голосували за цю ініціативу, були відсутні керівники і завідувачі кафедрами.

21 грудня Заславський оголосив про об’єднання продюсерського і театрознавчого факультетів ГІТІСу. За його словами, це пов’язано з тим, що «майже всі російські фестивалі курирують театральні критики». «Мені здалося, що потрібно піти назустріч тенденціям, що відображає життя», - зазначив глава вузу.

Заславський був обраний ректором ГІТІСу 15 листопада 2016 року. За його кандидатуру проголосували 174 делегата, 40 голосів було подано проти. До Заславського на цій посаді працювала Карина Мелік-Пашаєва. У травні 2016- го їй виповнилося 70 років - за статутом вузу вона більше не могла займати посаду ректора.

Кометарів немає

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї статті. URI повідомлення (трекбек)

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

Працює на основі WordPress