Вибори ректора

25/12/2016

Ректор МІФІ визнав православ’я запорукою успіху вузу

Опубликовано в: Москва — admin @ 16:30


Ректор Національного дослідницького ядерного університету (МІФІ) Михайло Стріханов пов’язав успіхи, очолюваного ним вузу, з православ’ям. Про це він заявив «Інтерфакс» .

«Віра, яку сповідує ядро ​​університету, допомагає нам у мирському житті досягати успіхів», - пояснив Стріханов. За словами ректора, після появи кафедри теології вуз досяг великих успіхів у країні і за кордоном. Він додав, що відповідно до одного з міжнародних рейтингів МІФІ займає 36-е місце з природничих наук. Про який саме рейтингу йде мова, ректор не уточнив.

«Багато хто дивувався, коли ми починали, і питали:” Як фізика поєднується з вірою? ” Дуже добре поєднується, тому що наше глибоке переконання, що молоде покоління з самого початок має сповідувати цінності, які непорушні », - сказав Стріханов.

У 2013 році в НІЯУ «МІФІ» була утворена кафедра теології. Рішення викликало неоднозначну реакцію в науковому співтоваристві. Кафедру очолив митрополит Іларіон. Викладачі читають курси «Історія християнської думки», «Мова як феномен культури» і «Історія мистецтва».

Через два роки теологія була визнана науковою спеціальністю в Росії за рішенням Вищої атестаційної комісії (ВАК).

Кометарів немає

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї статті. URI повідомлення (трекбек)

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

Працює на основі WordPress