Вибори ректора

25/12/2016

Проти ректора пензенського вузу порушили справу через продаж дипломних робіт

Опубликовано в: Росія — admin @ 16:48


Стосовно виконуючого обов’язки ректора Пензенського технологічного університету Василя Моїсеєва порушили кримінальну справу за статтею про перевищення службових повноважень. Про це повідомляється на сайті управління Слідчого комітету по Пензенській області.

За версією слідства, глава вузу розробив злочинну схему, за якою студенти купували у викладачів готові дипломні та курсові роботи. За винагороду вони також могли звільнитися від написання контрольних робіт незалежно від рівня знань.

Отримані кошти розподілялись між ректором і викладачами вузу у вигляді надбавок. Педагоги, в свою чергу, продавали роботи, написані іншими студентами в попередні роки.

Під час обшуку в квартирі Моїсеєва вилучили 7 мільйонів рублів, 60 тисяч доларів, 35 тисяч євро, а також дорогоцінні метали, в тому числі не менше 60 кілограмів виробів із срібла, пише видання «Пенза погляд». На даний момент вирішується питання про обрання ректора запобіжного заходу.

У міністерстві освіти повідомили, що готові сприяти слідству, а Рособрнадзор перевірить проведення підсумкової атестації у вузі.

За час дії злочинної схеми щонайменше 350 студентів заплатили за готові роботи в цілому близько 7 мільйонів рублів.

10 липня директор одного з підмосковних філій РГСУ став фігурантом кримінальної справи про отримання хабара. За підсумками перевірки Рособрнадзора інспектор доповів про спробу підкупу з боку глави відділення. Після того, що сталося адміністрація РДСУ провела перевірку своїх філій, після якої з 38 залишилися працювати тільки 5.

Кометарів немає

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї статті. URI повідомлення (трекбек)

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

Працює на основі WordPress