Вибори ректора

05/08/2010

Викладачі ДонНУ просять владу на чолі з Януковичем скасувати указ Табачника і повернути їм ректора

Опубликовано в: ДонНУ, Донецьк, Новости — admin @ 14:31

Володимир ШевченкоВикладачі Донецького національного університету просять владу скасувати указ міністра освіти і науки Дмитра Табачника про звільнення ректора Володимира Шевченка.

Звернення адресовано президенту Віктору Януковичу, прем’єру Миколі Азарову й спікеру Верховної Ради Володимиру Литвину, повідомляє “Дзеркало тижня”.

У листі викладачі називають відставку ректора ДНУ “несподіваною й нічим не обґрунтованою”.

Вони нагадали, що в липні 2010 року закінчувався термін контракту Шевченка про роботу його на посаді ректора.

“Конференція трудового колективу Донецького національного університету одноголосно висунула його кандидатуру на наступний строк. Він успішно виступив зі звітом на кадровій комісії Міністерства освіти. Вибори ректора мали відбутися у вересні 2010 року”, - сказано в листі.

Однак, як зазначають автори звернення, потім зненацька для всього колективу й абсолютно невиправдано наказом міністра освіти Шевченко був відсторонений від виконання своїх обов’язків у зв’язку із закінченням контракту.

“На превеликий жаль, все це відбулося в розпал вступної кампанії й завдає удару по іміджу й авторитету Донецького національного університету не тільки в регіоні, а й у масштабах всієї країни”, - наголошується у відкритому листі.

У цьому зв’язку автори листа попросили президента, прем’єра й спікера скасувати наказ міністра освіти й призначити на вересень 2010 року вибори ректора ДНУ.

Шевченко 29 липня повідомив про те, що був звільнений наказом глави Міносвіти Табачника. У свою чергу міністр заявив, що Шевченка ніхто не звільняв, а в нього просто закінчився строк контракту.

5 серпня 2010 р., 15:47

Кометарів немає

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї статті. URI повідомлення (трекбек)

Вибачте, форму коментарів наразі закрито.

Працює на основі WordPress